מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות

מה דעתכם על מסיבה שבה אפשר לשמוע את המוזיקה רק עם אוזניות? 

הלהיט האחרון בתחום הפעלות לאירועים,  המסיבה הכי מדליקה ומחשמלת שתוכלו לדמיין, אבל רק למי שמכסה את האוזניים!

תקשיבו טוב, שקט לא יהיה כאן


מהי מסיבת אוזניות?

מסיבת אוזניות היא למעשה מסיבה על כל המשתמע מכך: כיבוד, שירים וריקודים, רק עם שינוי אחד: את המוזיקה אפשר לשמוע רק דרך אוזניות! 

ללא מוזיקה רועשת, הגברה מיוחדת או רמקולים, אלא רק עם אוזניות אלחוטיות מיוחדות, לצליליהן רוקדים החוגגים.


איך זה עובד?

במסיבת אוזניות כל משתתף מקבל זוג אוזניות אלחוטיות, באמצעותן הוא יכול לשמוע את המוזיקה. המוזיקה עצמה בוקעת מתוך עמדת שמע מיוחדת, אליה מחובר משדר. המשדר יוצר מרחב וירטואלי מוגדר, ורק בו ניתן  לשמוע את המוזיקה. כאמור, ניתן לשמוע רק עם האוזניות האלחוטיות שקיבלו המשתתפים. משתתף שלא חובש אוזניות, לא ישמע מוזיקה כלל.


אני רוצה מסיבת אוזניות! למי פונים?

מסיבת אוזניות היא מסיבה מיוחדת, מחשמלת ומשעשעת, ובכל מקרה מדובר במשהו שונה. אם נדלקתם על הרעיון ומתחשק לכם לארגן יום הולדת, מסיבת גיוס, מסיבת בר/בת מצווה או כל אירוע אחר שיהיה מדליק ומיוחד, פנו אליי ואפתח לכם את האוזניים לצליל מיוחד וכזה שכולם ישמעו עליו ועל המסיבה. 

דקלה ומנשה כהן

אריאל הפיק לבת שלנו יום הולדת 7. חיבור כזה לילדים מזמן לא פגשנו, התאים את עצמו ואת ההפעלות לגילאי הילדים, עשה להם שמח מהרגע שהילד הראשון נכנס לבית, נתן לבת שלנו הרגשה של מלכה בכל שניה.
הקונספט של יום הולדת בסגנון של פעם פשוט כבש את כל הילדים, כולם השתתפו, קפצו, רקדו ואפילו ההורים הצליחו לחזור קצת לילדות עם הכיף שהיה.
ממליצים מכל הלב, בחור מוכשר, שמח, ישר וטוב ♥

 

דקלה ומנשה כהן