מלך המגרש

מלך המגרש

איזה ילד לא חולם להיות מסי או רונלדו? אפילו אם זה רק ליום אחד?

בואו נגשים לו את החלום ביום הולדתו,לחגיגת יומולדת ספורטיבית ולא שגרתית!  יום שכולו שירים ושערים!

לכל ילד יש חלום. אחד רוצה להיות טייס, אחר רוצה להיות זמר ורבים הם הילדים  שחולמים להבקיע שערים במונדיאל.


איזה ילד לא חולם להיות מסי או רונלדו?

לכל ילד יש חלום. אחד רוצה להיות טייס, אחר רוצה להיות זמר ויש לא מעט ילדים שחולמים להבקיע שערים במונדיאל. כאשר מתכננים יום הולדת לילד שנושם כדורגל, יום הולדת כדורגל היא המוצלחת ביותר שתוכלו לארגן לו ולחבריו. חגיגה עם כדור שהופך את יום ההולדת לייחודית ובלתי נשכחת.


מה עושים ביום הולדת כדורגל?

יום הולדת כדורגל אינה רגילה.  בדרך כלל מתקיימת בחוץ, ובה פעילות

מגוונת ואינטנסיבית. המפעיל הוא השופט, מזמר ומוסיף למשחק הרבה חיוכים, צחוק וכהמשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות וכל קבוצה מקבלת את המדים שלה. השחקנים עולים על מדים ומתחילים לחגוג. הקבוצות מתחרות על תואר "קבוצת השנה" ובשילוב שירים, ריקודים, הפתעות ותחרות של כדורים.

בסוף נגיע לגולת הכותרת: משחק כדורגל אמיתי עם שערים, דשא, כדור שחקנים והרבה מעודדים!


להיות מסי

ילד יום ההולדת זוכה להיות מרכז העניינים, כאשר כל יום ההולדת  נחגגת בשיתוף עם הילד ובהתאמה מלאה לרצונותיו וחלומותיו. כי מי שחולם להיות מסי, יכול כל פעם בשנה  וגם להרגיש כזה.

דקלה ומנשה כהן

אריאל הפיק לבת שלנו יום הולדת 7. חיבור כזה לילדים מזמן לא פגשנו, התאים את עצמו ואת ההפעלות לגילאי הילדים, עשה להם שמח מהרגע שהילד הראשון נכנס לבית, נתן לבת שלנו הרגשה של מלכה בכל שניה.
הקונספט של יום הולדת בסגנון של פעם פשוט כבש את כל הילדים, כולם השתתפו, קפצו, רקדו ואפילו ההורים הצליחו לחזור קצת לילדות עם הכיף שהיה.
ממליצים מכל הלב, בחור מוכשר, שמח, ישר וטוב ♥

 

דקלה ומנשה כהן