המירוץ למיקרופון

המירוץ למיקרופון

כל ילד שירצה יוכל להפגין את כישרונותיו החבויים ולרגש בשיר מרגש, או מקפיץ. התחרות משולבת גם בתחרויות ספורטיביות היתוליות.


מוזיקה עושה את האירוע:                                       

בכל אירוע יש מוזיקה. המוזיקה מלווה את האירוע, מקפיצה או מרגיעה את הקהל בהתאם לדרישות המארגנים. כשרוצים לחגוג יום הולדת חייבים מוזיקה, אבל לא חייבים להסתפק רק בלשמוע מוזיקה, אפשר לעשות מהמוזיקה חגיגה אמיתית: לרקוד, לשיר או לשחק את משחק המירוץ למיקרופון!


מהו המירוץ למיקרופון?

המירוץ למיקרופון – הוא שמה של תחרות מוזיקלית ספורטיבית, מקפיצה ומלהיבה שכל הילדים אוהבים. המשתתפים למעשה מתחרים אחד מול השני בתחרויות ספורט ותחרויות מוסיקליות. 


בואו להפוך את יום ההולדת של הילד/ה שלכם, לאירוע הכי מדובר בכיתה, וליום ההולדת הכי מדליק שיש.  זו ההזדמנות של הילד שלכם ושל חבריו  להתפרק ביום הולדת מיוחד, להפגין את היכולות שלהם, ובעיקר ליהנות!

דקלה ומנשה כהן

אריאל הפיק לבת שלנו יום הולדת 7. חיבור כזה לילדים מזמן לא פגשנו, התאים את עצמו ואת ההפעלות לגילאי הילדים, עשה להם שמח מהרגע שהילד הראשון נכנס לבית, נתן לבת שלנו הרגשה של מלכה בכל שניה.
הקונספט של יום הולדת בסגנון של פעם פשוט כבש את כל הילדים, כולם השתתפו, קפצו, רקדו ואפילו ההורים הצליחו לחזור קצת לילדות עם הכיף שהיה.
ממליצים מכל הלב, בחור מוכשר, שמח, ישר וטוב ♥

 

דקלה ומנשה כהן