הישרדות

הישרדות

חוגגים אירוע והפעם אתם רוצים לעשות משהו באמת מיוחד, כזה שיפעיל את המשתתפים באופן שהם עוד לא חוו.

קחו את זה הכי רחוק... חשבתם אולי על אירוע הישרדות? נשמע מופרע?זהו לגמרי אירוע מאתגר ומיוחד,

ואתם זוכים לקחת בזה חלק!


איך חוגגים אירוע הישרדות?

אז נכון, לא טסים עם 30 משתתפים לאי בודד וגם לא הולכים לאכול מקקים לקינוח. סביר להניח שגם לא תפגשו את גיא זוארץ, אבל תעניקו לילד שלכם ולחברים שלו את האירוע הכי מאתגר, מגניב ובלתי נשכח שאפשר.


איך עושים את זה?

כל המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות, המתחרות ביניהן מי ימצא את תיבת האוצר האבודה. כל קבוצה מקבלת סמל, בנדנות וצבעי איפור ומתאימה לעצמה את הצבעים והסמלים הייחודיים לה, לפי בחירת המשתתפים.


הדרך לתיבת האוצר רצופת, אתגרים, משימות ומכשולים שעל כל אחת מהקבוצות לעבור. כל המשימות והאתגרים קשורים לסיבת האירוע (יום הולדת / גיבוש וכד').

המשימות משלבות אתגרים ספורטיביים שונים: כמו משיכת חבל או תפוס את הדגל ומשימות הישרדותיות כמו לאכול שוקולד בלי ידיים. חשוב מאד! כל המשימות בטיחותיות לילדים ואינן מסכנות אותם. בין משימה למשימה, המשתתפים צריכים למצוא בעצמם את הרמזים המובילים למשימה הבאה ולפצח אותם.


אירוע עם ערך מוסף:

אירוע הישרדות הוא אתגר וכיף. בדגש על העצמה אישית, שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, כבוד והדדיות בין הקבוצות, תכנון, אסטרטגיה ועוד.

הפעילות כולה מלווה ע"י DJ מקצועי, עם מוזיקה עדכנית וקצבית שילדים אוהבים. עם מציאת תיבת האוצר, חוגגים טקס יום הולדת הישרדותי מיוחד לילד/ה יום ההולדת, עם ברכות של החברים, מתנות וריקודים.


אז בואו ביחד נהפוך את יום ההולדת ליום הישרדות מפתיע, מלא אנרגיה  ומיוחד!

דקלה ומנשה כהן

אריאל הפיק לבת שלנו יום הולדת 7. חיבור כזה לילדים מזמן לא פגשנו, התאים את עצמו ואת ההפעלות לגילאי הילדים, עשה להם שמח מהרגע שהילד הראשון נכנס לבית, נתן לבת שלנו הרגשה של מלכה בכל שניה.
הקונספט של יום הולדת בסגנון של פעם פשוט כבש את כל הילדים, כולם השתתפו, קפצו, רקדו ואפילו ההורים הצליחו לחזור קצת לילדות עם הכיף שהיה.
ממליצים מכל הלב, בחור מוכשר, שמח, ישר וטוב ♥

 

דקלה ומנשה כהן