תגידו לי, זה הגיוני שהם גדלו מהר כל כך?

רק אתמול חגגנו להם יום הולדת בגן, איך הילדה כבר בת מצווה? והילד בר מצווה?

אבל אם כבר זה קורה והילדים שלנו החליטו להיכנס לפתע פתאום לעולם המבוגרים,

בואו נבטיח שתהיה להם חגיגה נהדרת של פעם בחיים –

בדיוק לשם כך אני כאן 😊

הפעלות שפוגעות בול

בגיל המורכב הזה, בו הילדים שלנו כבר לא קטנים אבל עדיין לא ממש מבוגרים, חשוב לבחור תוכנית אמנותית שתתאים להם במדויק. אני כאן כדי לתת דרור לחלומות של חתני וכלות השמחה באירוע המיוחד שלהם, ובמגוון ההפעלות שלי תוכלו למצוא הפעלות מוזיקליות, תחרותיות (בקטע טוב!), ספורטיביות, אמנותיות ויצירתיות להפליא, שייקחו את התוכן במסיבה צעד אחד קדימה ויבטיחו, אבל באמת, אירוע בלתי נשכח.

למגוון הפעלות לילדים לבר / בת מצווה לחצו כאן

אני מגיע, בלי מחליפים

אין מצב (טוב, אלא אם כן יפגע בי ברק) שאשלח מפעיל מטעמי או מחליף במקומי. אני מגיע עם הניסיון, האנרגיה הטובה והרצון לשמח את האורחים הקטנים, ומרגע בו שיתפתם אותי במועד האירוע – התאריך מסומן ביומן שלי באותיות חגיגיות שרק מחכות להפוך למסיבה משמחת.

הפעלה או הפקה מלאה 

אני כאן כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לדבר, אלא תוכלו להתרכז ביום המיוחד והחגיגי שלכם. אם תרצו בכך, אשמח לסייע לכם בבניית תוכנית אמנותית בהתאמה אישית

המשולבת במגוון שירותים נוספים לאירוע: מוזיקה, קייטרינג, עיצוב, מזכרות (כי חובה!) וכל פרט אחר, גדול או קטן. אני כאן כדי להגשים לכם חלומות!

בת / בר מצווה

12

13

.יש לי את הכלים והניסיון בכדי להגשים את כל החלומות

 

הלקוחות שלי הם השגרירים הכי טובים שיש :)

הנה כמה המלצות שכדאי לכם לראות!

אילאיל קרן

שבוע שעבר חגגנו בת מצווה לבת שלנו. אירוע למשפחה וחברים קרובים.

פניתי לאריאל וביקשתי שהוא יעשה לנו את האירוע. אריאל שחובק תינוק חדש רק בין חודש נענה לבקשתי והגיע לעשות לנו שמח. מהרגע שידעתי שהוא יהיה הפסקתי לדאוג, ידעתי שהוא ידאג להכל גם לדברים שאני אפילו לא חושבת עליהם.

הוא הגיע לאולם לקח קונטרול על הכל ובשקט ובמקצועיות עשה לנו ארוע מושלם ולא פחות מזה. היו באירוע ילדים ומבוגרים והוא הצליח לעשות שמח וטוב על הנשמה לכולם. הוכחה לכך הייתה שלמחרת האירוע התקשרתי להודות לאנשים על השתתפותם וכולם דיברו איתי על אריאל. הרעיפו עליו מחמאות אינספור כראוי לאיש המדהים הזה. 
אני כבר יודעת שלכל האירועים העתידיים לבוא לטובה אריאל ייקח בהם חלק ...

הבחור הזה הוא קסם ♥ ממליצה בחום ואהבה .
 

אילאיל קרן