מי אני?

במשפט אחד: איש שאוהב אנשים והכי נהנה לשמח אתכם!

 

בקצת יותר? הנה חפירות קלות עלי ועל חיי 😊

אני ב-62 מילים

היי, אני אריאל חן, מפיק ומפעיל אירועים בשמחה ובאהבה גדולה. עם קצת יותר אנרגיות מהממוצע (תשאלו את זוגתי שתחיה ואת הילדים 😊), חשיבה מחוץ לקופסה וים של יצירתיות, אני מאושר להגיע לאירועים ולהגשים לילדים, בני נוער ומבוגרים חלומות של (לפחות) פעם בחיים. לכל אירוע אני תמיד מגיע בעצמי ומאוהב בתחושה שתמיד חוזרת: גם אחרי עשור בתחום, להרגיש ממש כאילו זו הפעם הראשונה.

מה אני עושה?

כל מה ששמח! הפעלות לימי הולדת, לקייטנה ולימי כיף, הפקות לבר ובת מצווה וגם אירועי חברה וגיבוש לעובדים. לצד ניסיון עשיר בעולם האירועים, אני מביא איתי גם תואר בחינוך וניסיון כמורה לתיאטרון ולמוזיקה. נו, אמרתי לכם שאני מת על אנשים!

לא רק הפעלה

אשמח להציע לכם הפעלה ממוקדת או הפקה מלאה, הכוללת שירותי קייטרינג, צילום, מוזיקה, אטרקציות וכל הדרוש לאירוע מוצלח. אני עובד בשיתוף פעולה עם אנשים מקצועיים, מוכשרים ואדיבים מאין כמוהם, כך שאם תזדקקו לארגון מקצועי של האירוע העומד בפתח – אשמח לסייע לכם בכך!

המצרכים הדרושים: אהבה, יצירתיות וחיוך

כשעובדים בעולם האירועים, כשמקבלים את האחריות האדירה הזו על אושרו של אדם אחר ולו לערב אחד, מבינים עד כמה מתגמלת היא הנתינה. אני אוהב לגרום לאנשים לחייך, אני נהנה לעורר את האהבה הקיימת בין בני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה ואני באמת מאושר לגלות שכדי להצליח בכך נדרשת רק מידה של יצירתיות, מקוריות ורצון אמיתי לעשות טוב. את כל אלו תמצאו בהפעלות שהכנתי לכם.

מפעיל לימי הולדת / מפעיל לבת מצווה

הלקוחות שלי הם השגרירים הכי טובים שיש :)

הנה כמה המלצות שכדאי לכם לראות!

המלצה על הפעלה ליום הולדת

אריאל הפיק לבת שלנו יום הולדת 7. חיבור כזה לילדים מזמן לא פגשנו, התאים את עצמו ואת ההפעלות לגילאי הילדים, עשה להם שמח מהרגע שהילד הראשון נכנס לבית, נתן לבת שלנו הרגשה של מלכה בכל שניה.הקונספט של יום הולדת בסגנון של פעם פשוט כבש את כל הילדים, כולם השתתפו, קפצו, רקדו ואפילו ההורים הצליחו לחזור קצת לילדות עם הכיף שהיה.ממליצים מכל הלב, בחור מוכשר, שמח, ישר וטוב ♥

דקלה ומנשה כהן